Uthyrningslista spelrätt

Medlem med aktieinnehav har möjlighet att hyra ut sin spelrätt till en annan person under kalenderåret. 
Klicka här för att komma till Policy uthyrning och hyra av spelrätt.

På uthyrningssidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum. Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

UTHYRARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Helene Mjörndal 0730-83 20 49 helene.mjorndal@me.com 2019-05-30
Oskar Ode 0761-29 52 16 Oskarode@yahoo.se 2019-05-05
Yvonne Persson 0768-40 87 40 yvonne.pm@telia.com 2019-04-26
Claes Lindholm 0730-51 33 45 claeslindholm@hotmail.com 2019-04-21
Martin Martinsson 0735-07 18 12 martinomartinsson@gmail.com 2019-04-15
Malin Lindholm +447455180699 malinslindholm@gmail.com 2019-03-29
Edvard All 0708-25 17 99 mikael@tradition.net 2019-03-28
Gustaf Axelson 0708-35 88 53 gustaf.axelson@gmail.com 2019-03-21
Gunnar Holm 0708-24 81 24 gunnar@holmstrandbil.se 2019-02-14
Kerstin Jaurinder 0707-12 85 54 kerstin@jaurinder.se 2019-02-13
Johan Ander 0705-17 11 61 Johan.ander@skf.com 2019-01-23
Robert Jr Dethorey 0708-12 14 27 robert.dethorey@autofarming.se 2019-01-16
Anna Berntson 0701-40 10 50 berntsonanna@gmail.com 2019-01-03
Johan Hansen 0768-43 05 54 johan.hansen@danskebank.se 2018-11-15
Jonas Kullman 0736- 63 55 24 jonasprivat@kullman.se 2017-04-04

ÖNSKAR HYRA

     
Thomas Rasmussen  0706-30 58 99  Rasmussenthomas@yahoo.se 2019-05-09

 

För att anmäla ditt intresse att hyra eller hyra ut, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.