Uthyrningslista spelrätt

Medlem med aktieinnehav har möjlighet att hyra ut sin spelrätt till en annan person under kalenderåret. 
Klicka här för att komma till Policy uthyrning och hyra av spelrätt.

På uthyrningssidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum. Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

UTHYRARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Ewa Wolgast 0730-23 75 10 jonsson.wolgast@gmail.com 2018-12-18
Stefanie Klingspor 0705-41 52 51 klingsporstefanie@gmail.com 2018-12-18
Ted Ridderstad 0739-26 09 09 ted.ridderstad@jltrisk.se 2018-12-13
Thomas Darpö 0705-53 43 58 darpo@darpo.nu 2018-11-26
Johan Hansen 0768-43 05 54 johan.hansen@danskebank.se 2018-11-15
Henrik Andersson 0768-86 75 05 henke.andersson@bastad.se 2018-11-15
Ulf Rystadius 0735-46 60 97 holeinone@hotmail.se 2018-09-25
Jonas Kullman 0736- 63 55 24 jonasprivat@kullman.se 2017-04-04
Jonas Häggqvist +421905940150 jonas.haeggkvist@gmail.com 2017-02-13

ÖNSKAR HYRA

     
Maria Kullman 0704-50 88 98 maria@kullman.se 2018-10-29
Jenny Littorin 08-755 10 55 jenny.littorin@livsstilsinstitutet.com 2018-08-07
Catharina Jansson O705-90 25 51 Catharina_jansson@outlook.com 2018-07-16
Göran Fosse 0705-91 34 80 Goran.fosse@hotmail.com 2018-02-09
Fredrik Trolle 0708-49 49 13 fredrik.trolle@ulve.se 2018-01-24
Lena Trolle 0708-49 49 13 fredrik.trolle@ulve.se 2018-01-24
Håkan Skoglund 0703-40 10 17 hakan.skoglund@dibb.se 2018-01-22
Annmargreth Johansson 0705-90 65 96 annmargreth.johansson@gmail.com 2017-11-07

 

För att anmäla ditt intresse att hyra eller hyra ut, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.