Uthyrningslista spelrätt

Medlem med aktieinnehav har möjlighet att hyra ut sin spelrätt till en annan person under kalenderåret. 
Klicka här för att komma till Policy uthyrning och hyra av spelrätt.

På uthyrningssidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum. Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

UTHYRARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Peter Boström 0708-59 47 21 petersbostrom@gmail.com 2019-11-07
Annika Marköö 0704-61 89 27 annikamarkoo@hotmail.com 2019-08-26
Claes Lindholm 0730-51 33 45 claeslindholm@hotmail.com 2019-04-21
Malin Lindholm +447455180699 malinslindholm@gmail.com 2019-03-29
Edvard All 0708-25 17 99 mikael@tradition.net 2019-03-28
Gunnar Holm 0708-24 81 24 gunnar@holmstrandbil.se 2019-02-14
Kerstin Jaurinder 0707-12 85 54 kerstin@jaurinder.se 2019-02-13
Robert Jr Dethorey 0708-12 14 27 robert.dethorey@autofarming.se 2019-01-16
Anna Berntson 0701-40 10 50 berntsonanna@gmail.com 2019-01-03
Johan Hansen 0768-43 05 54 johan.hansen@danskebank.se 2018-11-15

ÖNSKAR HYRA

     
Eva Svensson 0708-55 07 10 eva.svensson2@gmail.com 2019-10-29
Roger Flydalen 0767-74 11 89 roger.flydalen@gmail.com 2019-10-29
Christin Gustafsson 0702-57 64 10 christin@skanesgolfforbund.com 2019-10-29
Thomas Rasmussen  0706-30 58 99  Rasmussenthomas@yahoo.se 2019-05-09

 

För att anmäla ditt intresse att hyra eller hyra ut, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.