Uthyrningslista spelrätt

Medlem med aktieinnehav har möjlighet att hyra ut sin spelrätt till en annan person under kalenderåret. 
Klicka här för att komma till Policy uthyrning och hyra av spelrätt.

På uthyrningssidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum. Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

UTHYRARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Joséphine Tessmar 0705-21 07 64 josephinetessmar@gmail.com 2019-02-15
Gunnar Holm 0708-24 81 24 gunnar@holmstrandbil.se 2019-02-14
Charlotte Hellsten +4793607072 charlottehellsten@gmail.com 2019-02-14
Kerstin Jaurinder 0707-12 85 54 kerstin@jaurinder.se 2019-02-13
Filip Engström 0708-21 46 55 ulf@cederhage.com (Kontakt Kerbela Cederhage) 2019-02-11
Johan Ander 0705-17 11 61 Johan.ander@skf.com 2019-01-23
Robert Jr Dethorey 0708-12 14 27 robert.dethorey@autofarming.se 2019-01-16
Margaret Siewertz 0761-35 32 52 margaret.siewertz@gmail.com 2019-01-15
Anna Berntson 0701-40 10 50 berntsonanna@gmail.com 2019-01-03
Ewa Wolgast 0730-23 75 10 jonsson.wolgast@gmail.com 2018-12-18
Thomas Darpö 0705-53 43 58 darpo@darpo.nu 2018-11-26
Johan Hansen 0768-43 05 54 johan.hansen@danskebank.se 2018-11-15
Henrik Andersson 0768-86 75 05 henke.andersson@bastad.se 2018-11-15
Ulf Rystadius 0735-46 44 90 holeinone@hotmail.se 2018-09-25
Jonas Kullman 0736- 63 55 24 jonasprivat@kullman.se 2017-04-04
Jonas Häggqvist +421905940150 jonas.haeggkvist@gmail.com 2017-02-13

ÖNSKAR HYRA

     
Jenny Littorin 08-755 10 55 jenny.littorin@livsstilsinstitutet.com 2018-08-07
Catharina Jansson O705-90 25 51 Catharina_jansson@outlook.com 2018-07-16
Göran Fosse 0705-91 34 80 Goran.fosse@hotmail.com 2018-02-09
Fredrik Trolle 0708-49 49 13 fredrik.trolle@ulve.se 2018-01-24
Lena Trolle 0708-49 49 13 fredrik.trolle@ulve.se 2018-01-24

 

För att anmäla ditt intresse att hyra eller hyra ut, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.