Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Eva Werner 0705-16 91 31 evawerner40@gmail.com 2019-12-03
Lage Brenton 0708-11 36 50 lagebrenton@hotmail.com 2019-11-27
Marianne Persson 0738-17 00 18 bo.i.persson@bjarenet.com 2019-11-26
Bo Persson 0738-17 00 18 bo.i.persson@bjarenet.com 2019-11-26
Niklas Boydell 0735-09 14 95 boydell@gmail.com 2019-11-26
Inger Invarson 0708-173432 inger.ingvarson@gmail.com 2019-11-19
Jakob Hugoh 0738-60 48 39 jakob.hugoh@hotmail.com 2019-11-18
Maude Rehnqvist 0727-47 47 00 maude.rehnqvist@telia.com 2019-09-03
Gertrud Hermelin 0708-84 12 42 gertrud@hermelins.se 2019-07-30
Oskar Rosberg 0701-44 24 22 oskarrosberg@gmail.com 2019-05-27
Sebastian Tagebjer 0708-10 13 60 sebastian@tagebjer.se 2019-05-14

KÖPARE

     
Jörgen Moschini +15132836372 Moschinij@hotmail.com 2019-06-18
Jen Robin +21 25 14 00 01  jrobin@mailinator.com 2018-06-07
Ivar Liden 0765-58 30 00 ivarliden@gmail.com 2018-05-25
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthuset.se 2017-11-09

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.