Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Mariann Broman 0708-22 81 56 mariannbroman@hotmail.com 2018-12-14
Kerstin Lidgren 0431-783 70 kansli@bgk.se 2018-12-11
Ulla Bergstrand-Axelson kontakt Michael Axelson 0706-29 79 20 michael.axelson@gmail.com 2018-12-10
Louise Tessmar   louisetessmar24@gmail.com 2018-12-05
Thomas Petersson 0707-79 38 10 thomas.petersson@euroaccident.com 2018-11-29
Kerstin Nilsson 0431-71450 mlonilsson@yahoo.se 2018-11-09
Sebastian Rosberg 0702-77 81 86 sebastian_rosberg@hotmail.com 2018-10-25
Anita Orsmark 0431-36 00 04   2018-03-09
Charlotte Hellsten +33 61 720 84 87 charlottehellsten@gmail.com 2017-01-23

KÖPARE

     
Sven-Erik Hägerström 0706-87 53 31 hagerstrom@bjarenet.com 2018-06-07
Jen Robin +21 25 14 00 01  jrobin@mailinator.com 2018-06-07
Otto Carlsson 0707-80 80 84 0tto@live.se 2018-06-07
Ivar Liden 0765-58 30 00 ivarliden@gmail.com 2018-05-25
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthuset.se 2017-11-09
Jan Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Ann-Christin Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09
Jonas Schough 0706-67 82 41 jonas_schough@hotmail.com 2017-09-27
Isabel Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Christian Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Lars-Erik Sundbom 0705-29 21 90 le@sundbomproject.se 2017-08-28
Andrej Kuczynski 07066-79 97 16 amnorin@gmail.com 2017-08-04
Pelle Mårtensson 070-269 33 20 pelle.martensson@gmail.com 2017-07-03
Gunnar Jansson 0727-33 44 86 janson.gunte@gmail.com 2017-06-30

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.