Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Anita Wandel 0705-57 99 75 klubbchef@bgk.se 2019-06-10
Edvard Lehmann 0705-57 99 75 klubbchef@bgk.se 2019-05-31
Oskar Rosberg 0701-44 24 22 oskarrosberg@gmail.com 2019-05-27
Sebastian Tagebjer 0708-10 13 60 sebastian@tagebjer.se 2019-05-14
Gustaf Axelson 0708-35 88 53 gustaf.axelson@gmail.com 2019-05-12
Patrik Fransson 0708-83 97 31 patrik@optionis.se 2019-05-09
Axel Sundberg 0735-13 64 75 lga.sundberg@gmail.com 2019-02-05

KÖPARE

     
Jörgen Moschini +15132836372 Moschinij@hotmail.com 2019-06-18
Siv Berggren 0705-68 41 75 svenberggren@swipnet.se 2019-05-29
Sven Berggren 0705-93 11 60 svenberggren@swipnet.se 2019-05-29
Jen Robin +21 25 14 00 01  jrobin@mailinator.com 2018-06-07
Ivar Liden 0765-58 30 00 ivarliden@gmail.com 2018-05-25
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthuset.se 2017-11-09
Jan Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Ann-Christin Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09
Isabel Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Christian Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Lars-Erik Sundbom 0705-29 21 90 le@sundbomproject.se 2017-08-28
Andrej Kuczynski 07066-79 97 16 amnorin@gmail.com 2017-08-04
Pelle Mårtensson 070-269 33 20 pelle.martensson@gmail.com 2017-07-03
Gunnar Jansson 0727-33 44 86 janson.gunte@gmail.com 2017-06-30

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.