Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Thomas Rehnqvist 0727-47 47 00 thomas.rehnqvist@telia.com 2020-01-16
Christoffer Long 0721-42 15 66 christoffer.long@telia.com 2020-01-14
Malin Landin 0702-15 58 64 malinlandin81@gmail.com 2020-01-13
Sophie Påhlsson-Möller  0707-34 34 84 sophie@scorpion.co.uk  2019-12-19
Niklas Boydell 0735-09 14 95 boydell@gmail.com 2019-11-26
Jakob Hugoh 0738-60 48 39 jakob.hugoh@hotmail.com 2019-11-18
Gertrud Hermelin 0708-84 12 42 gertrud@hermelins.se 2019-07-30
Oskar Rosberg 0701-44 24 22 oskarrosberg@gmail.com 2019-05-27
Sebastian Tagebjer 0708-10 13 60 sebastian@tagebjer.se 2019-05-14

KÖPARE

     
Mikael Johansson 0708-13 21 59 emmet.johansson@telia.com 2020-01-07
Jan Wallberg 0705-64 80 66 jan@janwallberg.se 2019-12-16
Jörgen Moschini +15132836372 Moschinij@hotmail.com 2019-06-18
Jen Robin +21 25 14 00 01  jrobin@mailinator.com 2018-06-07
Ivar Liden 0765-58 30 00 ivarliden@gmail.com 2018-05-25

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.