Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Hans Schönbeck 0708-67 38 48 marcli.profil@gmail.com  
Gullan Sandgren 0734-26 36 99 gullansandgren@hotmail.com 2019-10-01
Marie-Louise Nilsson 0733-62 70 40 mimmis50@hotmail.com 2019-10-01
Martin Martinsson 0735-07 18 12 martinomartinsson@gmail.com 2019-09-03
Maude Rehnqvist 0727-47 47 00 maude.rehnqvist@telia.com 2019-09-03
Gertrud Hermelin 0708-84 12 42 gertrud@hermelins.se 2019-07-30
Oskar Rosberg 0701-44 24 22 oskarrosberg@gmail.com 2019-05-27
Sebastian Tagebjer 0708-10 13 60 sebastian@tagebjer.se 2019-05-14

KÖPARE

     
Heidi Elmér 0704-28 31 72 Pontus.elmer@eqt.se 2019-10-05
Pontus Elmér 0704-28 31 72 Pontus.elmer@eqt.se 2019-10-05
Tomas Fällman 0702-24 71 07 tomas.fallman@note.eu 2019-09-10
Anneli Fällman 0708-87 07 04 anneli.fallman@icloud.com 2019-09-10
Jörgen Moschini +15132836372 Moschinij@hotmail.com 2019-06-18
Jen Robin +21 25 14 00 01  jrobin@mailinator.com 2018-06-07
Ivar Liden 0765-58 30 00 ivarliden@gmail.com 2018-05-25
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthuset.se 2017-11-09
Jan Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Ann-Christin Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.