Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Willy Mattsson 0703-76 25 28 Willy.mattsson@bjarenet.com 2019-08-19
Mathias Bögel 0431-36 53 43 mathiasbogel@bjarenet.com 2019-08-09
Marianne Eriksson Mjöberg 0705-45 66 07 eriksson.ambjorn@gmail.com 2019-08-03
Ambjörn Eriksson 0705-45 66 07 eriksson.ambjorn@gmail.com 2019-08-03
Gertrud Hermelin 0708-84 12 42 gertrud@hermelins.se 2019-07-30
Roland Wisborn 070-9786660  rwisborn@ownit.nu 2019-07-12
Oskar Rosberg 0701-44 24 22 oskarrosberg@gmail.com 2019-05-27
Sebastian Tagebjer 0708-10 13 60 sebastian@tagebjer.se 2019-05-14

KÖPARE

     
Axel Boyd Mellin 076-8073045 axelboyd@hotmail.com 2019-07-29
Jörgen Moschini +15132836372 Moschinij@hotmail.com 2019-06-18
Jen Robin +21 25 14 00 01  jrobin@mailinator.com 2018-06-07
Ivar Liden 0765-58 30 00 ivarliden@gmail.com 2018-05-25
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthuset.se 2017-11-09
Jan Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Ann-Christin Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09
Isabel Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Christian Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Lars-Erik Sundbom 0705-29 21 90 le@sundbomproject.se 2017-08-28

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.