Uthyrningslista spelrätt

Medlem med aktieinnehav har möjlighet att hyra ut sin spelrätt till en annan person under kalenderåret. 
Klicka här för att komma till Policy uthyrning och hyra av spelrätt.

På uthyrningssidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum. Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

UTHYRARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Anna Berntson 0701-40 10 50 berntsonanna@gmail.com 2017-10-16
Philip Hansen 0736-50 7797 philip.o.hansen@gmail.com 2017-09-25
Sophia Dalesten 0709-96 62 32 sophia@dalesten.se 2017-09-12
Martin Martinsson 0735-07 18 12 martin.martinsson@seb.se 2017-08-02
Jonas Kullman 0736- 63 55 24 jonasprivat@kullman.se 2017-04-04
Jonas Häggqvist +421905940150 jonas.haeggkvist@gmail.com 2017-02-13

ÖNSKAR HYRA

     
Ingalill Svensson 0705-64 46 09 ingalill.sjovret-svenson@helsingborg.se 2017-09-05
Lars Svensson 0705-64 46 09 ingalill.sjovret-svenson@helsingborg.se 2017-09-05
Agneta Ankarcrona 0737-08 40 40 agneta.ankarcrona@gmail.com 2017-08-01
Peter Johansson 0738-66 13 25 peter.b.johansson@nordea.com 2017-05-10
Yvonne Ahlström 0733-86 04 25 yvonne.ahlstrom@telia.com 2017-02-14
Patrik Wigton 0709-23 00 53 patrik@brandcap.se 2016-07-04

 

För att anmäla ditt intresse att hyra eller hyra ut, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.