Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Björn Ahlgren 0431-360031 bsahlgren2@gmail.com 2017-12-07
Eva Miranda 0768-72 61 33 eva_mdv@hotmail.com 2017-12-01
Eric Åmell 0707-48 84 48 eric.amell@hotmail.se 2017-11-22
Carina Edström   carina.edstrom63@gmail.com 2017-11-22
Ralf Edström   ralf@handikappidrott.net 2017-11-22
Björn Liberg 0706-95 53 80 bjorn.liberg@gmail.com 2017-10-26
Christopher Lövgren 0730-66 08 25 lovgren.christopher@gmail.com 2017-05-06
Paula Livijn 0708-71 08 81 paulalivijn@mail.com 2017-02-13
Charlotte Hellsten +33 61 720 84 87 charlottehellsten@gmail.com 2017-01-23
Jan-Olof Eriksson 0431-36 61 03 j-o.eriksson@live.com 2016-12-02
Eric Olsson 0705-46 52 05 eric.o88@hotmail.com 2016-11-02
Christofer Sjögren   christofer.sjogren@trelleborg.com 2016-05-02
Christina Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28
Bertil Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28

KÖPARE

     
Hans Dyster Aas 0708-86 63 86 hans@gufab.se 2017-12-04
Catherine Slettengren 0705-68 88 48 info@sabyholmsgard.se 2017-11-28
Ingela Dunér 0707-90 26 90 ingela@niagara.se 2017-11-28
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthousestockholm.com 2017-11-09
Jan Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Ann-Christin Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Stefan Ridderheim 0702-12 40 00 Stefan.ridderheim@gmail.com 2017-10-09
Ebon Ridderheim 0702-12 40 00 Stefan.ridderheim@gmail.com 2017-10-09
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09
Jonas Schough 0706-67 82 41 jonas.schough@nordea.com 2017-09-27
Isabel Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Christian Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Tomas Bertmark 0705-38 94 10 tomas.bertmark@kgb.se 2017-09-10
Lars-Erik Sundbom 0705-29 21 90 le@sundbomproject.se 2017-08-28
Andrej Kuczynski 07066-79 97 16 amnorin@gmail.com 2017-08-04
Elisabeth Norman 0705-59 43 40 elisabeth.norman@med.lu.se 2017-07-26
Pelle Mårtensson 070-269 33 20 pelle.martensson@gmail.com 2017-07-03
Gunnar Jansson 0727-33 44 86 janson.gunte@gmail.com 2017-06-30
Yvonne Ahlström 0733-86 04 25 yvonne.ahlstrom@telia.com 2017-02-14
Gustav Nyquist 0431 -751 57 gustavnyquist@hotmail.com 2016-11-11
Solveig Lager 0705-52 96 80 solveiglager@hotmail.com 2016-07-17
Lisbeth Tessmar 0702-80 77 73 jantessmar@hotmail.com 2016-06-29

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.