Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
       
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Mona Månsson 0703-92 19 00 p-mansson@bluewin.ch 2018-02-13
Margareta Tiblom 0708-26 05 42 eva@tima.name 2018-01-31
Susanne Gradin 0707-53 25 19 susanne.gradin@gmail.com 2018-01-31
Veronica Wikström 0703-08 58 76 ando.wikstrom@comhem.se 2018-01-31
Birgitta Abelin 0705-66 07 92 birgitta.abelin@gmail.com 2018-01-24
Staffan Nordqvist 0709-56 79 09 srbn36@gmail.com 2018-01-24
Fredrik Cappelen 0706-88 79 19 anna.cappelen@diplomathotel.com 2018-01-24
Anna Cappelen 0706-88 79 19 anna.cappelen@diplomathotel.com 2018-01-24
Lennart Ploberg 046-211 52 63 britta.ploberg@gmail.com 2018-01-22
Britta Ploberg 046-211 52 63 britta.ploberg@gmail.com 2018-01-22
Stefan Sjöberg 0739-77 80 02 stefan.sjoberg@ki.se 2018-01-18
Gustaf Nyrén 0708-15 99 61 gustaf.nyren@seb.se 2018-01-18
Eva Lindsjö (Kontakt Jan) 0707-30 30 60 jan.lindsjo@bjarenet.com 2018-01-17
Carl-Wilhelm Stenberg 0705-39 48 18 johanstenbergiandebol@hotmail.com 2018-01-17
Björn Ahlgren 0431-360031 bsahlgren2@gmail.com 2017-12-07
Christopher Lövgren 0730-66 08 25 lovgren.christopher@gmail.com 2017-05-06
Charlotte Hellsten +33 61 720 84 87 charlottehellsten@gmail.com 2017-01-23
Jan-Olof Eriksson 0431-36 61 03 j-o.eriksson@live.com 2016-12-02
Eric Olsson 0705-46 52 05 eric.o88@hotmail.com 2016-11-02
Christofer Sjögren   christofer.sjogren@trelleborg.com 2016-05-02
Christina Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28
Bertil Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28

KÖPARE

     
Ingela Dunér 0707-90 26 90 ingela@niagara.se 2017-11-28
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthousestockholm.com 2017-11-09
Jan Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Ann-Christin Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09
Jonas Schough 0706-67 82 41 jonas.schough@nordea.com 2017-09-27
Isabel Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Christian Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Lars-Erik Sundbom 0705-29 21 90 le@sundbomproject.se 2017-08-28
Andrej Kuczynski 07066-79 97 16 amnorin@gmail.com 2017-08-04
Elisabeth Norman 0705-59 43 40 elisabeth.norman@med.lu.se 2017-07-26
Pelle Mårtensson 070-269 33 20 pelle.martensson@gmail.com 2017-07-03
Gunnar Jansson 0727-33 44 86 janson.gunte@gmail.com 2017-06-30
Yvonne Ahlström 0733-86 04 25 yvonne.ahlstrom@telia.com 2017-02-14
Gustav Nyquist 0431 -751 57 gustavnyquist@hotmail.com 2016-11-11
Solveig Lager 0705-52 96 80 solveiglager@hotmail.com 2016-07-17

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.