Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Marie-Louise Lindén 0739-67 86 82 missan100@hotmail.com 2018-06-14
Christer Lindén 0707-76 05 37 chris@intmark.se 2018-06-14
Christofer Sjögren 0708-66 51 40 christofer.sjogren@trelleborg.com 2018-06-09
Christina Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2018-06-01
Bertil Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2018-06-01
Lennart Melander 0702-66 91 42 plasticsam@spray.se 2018-05-31
Britt-Marie Melander 0703-15 22 72 carlruben@spray.se 2018-05-31
Tobias Rosberg 0709-43 85 00 tobias.rosberg@aix.se 2018-05-08
Kerstin Nilsson 0431-71450   2018-04-24
Lars O. Nilsson 0705-28 77 15 mlonilsson@yahoo.se 2018-04-24
Nils Bergström 0705-21 21 61 Bergstrom.nils@telia.com 2018-04-18
Kerstin Lavemark-Bergström 0706-40 58 42 lavemark.kerstin@telia.com 2018-04-18
Rune Karlsson 0431-21093 yvonne_1937@hotmail.se 2018-04-11
Anita Orsmark 0431-36 00 04   2018-03-09
Susanne Gradin 0707-53 25 19 susanne.gradin@gmail.com 2018-01-31
Lennart Ploberg 046-211 52 63 britta.ploberg@gmail.com 2018-01-22
Britta Ploberg 046-211 52 63 britta.ploberg@gmail.com 2018-01-22
Stefan Sjöberg 0739-77 80 02 stefan.sjoberg@ki.se 2018-01-18
Eva Lindsjö (Kontakt Jan) 0707-30 30 60 jan.lindsjo@bjarenet.com 2018-01-17
Björn Ahlgren 0725-04 44 10 bsahlgren2@gmail.com 2017-12-07
Christopher Lövgren 0730-66 08 25 lovgren.christopher@gmail.com 2017-05-06
Charlotte Hellsten +33 61 720 84 87 charlottehellsten@gmail.com 2017-01-23
Jan-Olof Eriksson 0431-36 61 03 j-o.eriksson@live.com 2016-12-02
Eric Olsson 0705-46 52 05 eric.o88@hotmail.com 2016-11-02

KÖPARE

     
Sven-Erik Hägerström 0706-87 53 31 hagerstrom@bjarenet.com 2018-06-07
Jen Robin +21 25 14 00 01  jrobin@mailinator.com 2018-06-07
Otto Carlsson 0707-80 80 84 0tto@live.se 2018-06-07
Ivar Liden 0765-58 30 00 ivarliden@gmail.com 2018-05-25
Peter Hörwing 0709-24 56 66 peter.horwing@horwing.se 2018-05-16
Eva Peters Lingman 0707-17 18 12 evapeterslingman@hotmail.com 2018-04-07
Ola Ferm +43 664 124 98 14 ola.ferm@ferms.org 2017-11-28
Henrik Persson 0734-40 11 01 henrikgeorg@gmail.com 2017-11-09
Tomas Lööw 0704-33 02 60 tomas@artisthousestockholm.com 2017-11-09
Jan Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Ann-Christin Johansson 0704-61 40 79 jan@ajconsult.se 2017-10-30
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09
Jonas Schough 0706-67 82 41 jonas.schough@nordea.com 2017-09-27
Isabel Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Christian Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Lars-Erik Sundbom 0705-29 21 90 le@sundbomproject.se 2017-08-28
Andrej Kuczynski 07066-79 97 16 amnorin@gmail.com 2017-08-04
Elisabeth Norman 0705-59 43 40 elisabeth.norman@med.lu.se 2017-07-26
Pelle Mårtensson 070-269 33 20 pelle.martensson@gmail.com 2017-07-03
Gunnar Jansson 0727-33 44 86 janson.gunte@gmail.com 2017-06-30
Yvonne Ahlström 0733-86 04 25 yvonne.ahlstrom@telia.com 2017-02-14
Gustav Nyquist 0431 -751 57 gustavnyquist@hotmail.com 2016-11-11
Solveig Lager 0705-52 96 80 solveiglager@hotmail.com 2016-07-17

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.
Genom att fylla i nedanstående formulär godkänner du att ditt namn och kontaktuppgifter publiceras på hemsidan.