Aktier Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
När överenskommelse har skett fylls blankett om aktieöverlåtelse i och skickas till klubben.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Ulla-Britt Lundvall 0706-32 74 64 ulla-britt.lundvall@telia.com 2017-05-24
Torsten Lundvall 0734-39 46 63 torsten.lundvall@telia.com 2017-05-24
Christopher Lövgren 0730-66 08 25 lovgren.christopher@gmail.com 2017-05-06
Jan Nord 0706-65 22 28 najdron@gmail.com 2017-03-28
Lars Söderström 0455-19807   2017-03-14
Paula Livijn 0708-71 08 81 paulalivijn@mail.com 2017-02-13
Harald Ernberg 0431-701 42 haraldernberg@outlook.com 2017-01-31
Torsten Andersson (kontakt Stig-Beril Svensson)   stig.in@tele2.se 2017-01-30
Magnus Olsson 0705-79 55 24 jenny76wetterqvist@gmail.com 2017-01-25
Charlotte Hellsten +33 61 720 84 87 charlottehellsten@gmail.com 2017-01-23
Olle Dahl 0708-34 04 66 olle@olledahlsaw.se 2017-01-17
Pontus Frohde 0709-59 93 651 pontusf@msn.com 2016-12-22
Mikaela Frohde 0727-40 01 01 mikaelafrohde@msn.com 2016-12-22
Jan-Olof Eriksson 0431-36 61 03 j-o.eriksson@live.com 2016-12-02
Anders Åberg 0705-85 84 40 andersaaberg@gmail.com 2016-11-25
Eric Olsson 0705-46 52 05 eric.o88@hotmail.com 2016-11-02
Henry Ryn 031-16 22 33   2016-10-15
Kristina Falk 0431-703 17 pebb@tele2.se 2016-09-26
Christofer Sjögren   christofer.sjogren@trelleborg.com 2016-05-02
Christina Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28
Bertil Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28
Mats Ljungström 0708-78 41 33 mats@sir.se 2015-11-30
Malin Ljungström 0708-22 67 27 malin@sir.se 2015-11-30
Christer Lindén 0431-754 87 chris@intmark.se 2015-08-25
Marie-Louise Lindén 0431-754 87 missan100@hotmail.com 2015-08-25
Borghild Flote 0705-79 97 46 borgflo@gmail.com 2015-08-20
Magnus Rylander 0730-96 48 88 rylander.magnus@gmail.com 2015-06-08
Philip Widmark 0707-70 57 09 par@widmark.biz 2015-04-15
Stefan Bencker 0708-98 20 10 stefan.bencker@tigerofsweden.se 2015-04-07
Monica Öberg-Adamson 0708-80 36 31 monica.oberg.adamson@gmail.com 2015-03-02
Bo Sandqvist 0705-56 27 40 bo.sandqvist@orange.fr 2015-02-02
Håkan Nylén (kontakt Gunilla) 0705-81 05 41 gunilla.torner.nylen@telia.com 2015-01-21
Edvard Medin 0705-43 85 84 medin@netvigator.com 2014-10-21
Ylva Chakraborty 0708-91 75 67 ylva@chakraborty.se 2014-10-04
Suzanne Gullander 0702-46 16 87 suzanne.l@telia.com 2014-09-01
       

KÖPARE

     
Peter Hellner 0761-07 03 62 hellnerp@gmail.com 2017-06-09
Henrik Odevall +33689119917 h.odevall@icloud.com 2017-05-23
Nils Iwdal 0700-81 81 13 nils.iwdal@gmail.com 2017-05-16
Yvonne Ahlström 0733-86 04 25 yvonne.ahlstrom@telia.com 2017-02-14
Gustav Nyquist 0431 -751 57 gustavnyquist@hotmail.com 2016-11-11
Solveig Lager 0705-52 96 80 solveiglager@hotmail.com 2016-07-17
Lisbeth Tessmar 0702-80 77 73 jantessmar@hotmail.com 2016-06-29

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.