Aktielista Köp & Sälj

Nedan finns lista på både säljare och köpare.
Vid frågor, kontakta medlemsansvarig Annica Lovén på annica@bgk.se eller 0431-783 70.

På köp och säljsidan tas kontaktuppgifterna bort två år efter publiceringsdatum.
Ny registrering krävs för att återinföras på listan.

SÄLJARE

     
NAMN TELEFON E-POST PUBLICERAD
Sven A Persson (kontakt Lillemor) 0707-91 44 55 lillemor.psson@hotmail.se 2017-10-11
David Wirsén 0733-37 50 19 david.wirsen@netel.se 2017-10-11
Suzanne Gullander 0702-46 16 86 suzanne.l@telia.com 2017-09-05
Håkan Nylén (Kontakt Gunilla) 0705-81 05 41 gunilla.torner.nylen@telia.com 2017-09-05
Stefan Bencker    stefan.bencker@tigerofsweden.se 2017-09-05
Christopher Lövgren 0730-66 08 25 lovgren.christopher@gmail.com 2017-05-06
Jan Nord 0706-65 22 28 najdron@gmail.com 2017-03-28
Lars Söderström 0455-19807   2017-03-14
Paula Livijn 0708-71 08 81 paulalivijn@mail.com 2017-02-13
Magnus Olsson 0705-79 55 24 jenny76wetterqvist@gmail.com 2017-01-25
Charlotte Hellsten +33 61 720 84 87 charlottehellsten@gmail.com 2017-01-23
Jan-Olof Eriksson 0431-36 61 03 j-o.eriksson@live.com 2016-12-02
Eric Olsson 0705-46 52 05 eric.o88@hotmail.com 2016-11-02
Kristina Falk 0431-703 17 pebb@tele2.se 2016-09-26
Christofer Sjögren   christofer.sjogren@trelleborg.com 2016-05-02
Christina Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28
Bertil Persson 0705-10 84 00 bertil.addit@telia.com 2016-02-28
Mats Ljungström 0708-78 41 33 mats@sir.se 2015-11-30
Malin Ljungström 0708-22 67 27 malin@sir.se 2015-11-30

KÖPARE

     
Stefan Ridderheim 0702-12 40 00 Stefan.ridderheim@gmail.com 2017-10-09
Ebon Ridderheim 0702-12 40 00 Stefan.ridderheim@gmail.com 2017-10-09
Lars Dahlström 0733-12 31 70 lars.dahlstrom@bjarenet.com 2017-10-09
Jonas Schough 0706-67 82 41 jonas.schough@nordea.com 2017-09-27
Isabel Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Christian Odevall 0706-65 52 85 christian.odevall@gmail.com 2017-09-19
Anders Lagerträd 0734-25 72 58 lagertrad@hotmail.com 2017-09-18
Tomas Bertmark 0705-38 94 10 tomas.bertmark@kgb.se 2017-09-10
Lars-Erik Sundbom 0705-29 21 90 le@sundbomproject.se 2017-08-28
Oscar Tydén 0761-76 19 13 johan.tyden@swynchlaw.se 2017-08-04
Andrej Kuczynski 07066-79 97 16 amnorin@gmail.com 2017-08-04
Elisabeth Norman 0705-59 43 40 elisabeth.norman@med.lu.se 2017-07-26
Johan Sjölin 0709-51 78 01 johan@johansjolin.se 2017-07-19
Pelle Mårtensson 070-269 33 20 pelle.martensson@gmail.com 2017-07-03
Gunnar Jansson 0727-33 44 86 janson.gunte@gmail.com 2017-06-30
Yvonne Ahlström 0733-86 04 25 yvonne.ahlstrom@telia.com 2017-02-14
Gustav Nyquist 0431 -751 57 gustavnyquist@hotmail.com 2016-11-11
Solveig Lager 0705-52 96 80 solveiglager@hotmail.com 2016-07-17
Lisbeth Tessmar 0702-80 77 73 jantessmar@hotmail.com 2016-06-29

 

För att anmäla ditt intresse att köpa eller sälja aktie, fyll i formuläret nedan eller kontakta receptionen på 0431-783 70.